Bizi Seçmeniz İçin 3 Neden: KALİTE GÜVEN UYGUN FİYAT

Derya Otomotiv 1987 yılında, İzmit Sanayi Sitesinde kurulmuştur. Şirketimiz Ford marka binek ve hafif ticari araçların, orijinal ve muadil yedek parçalarını satmakta olup, en kaliteli ve uygun fiyatları müşterilerine sunmaktadır. Derya Otomotiv ürünlerini Türkiye’nin ve Dünyanın en iyi yerli ve OEM üreticilerinden tedarik etmekte ve onların garantileri altında ürünlerini satmaktadır. Siz müşterilerimizin servis hizmetlerinde yardımcı olmak amacıyla alanında uzman, özel servisler ile gerek binek, gerekse ticari araç grupları için anlaşmalarımız mevcuttur. 2011 yılı içresinde Volvo binek araç yedek parçaları satışına başlamış bulunmaktayız. -


Kalite

Derya Otomotiv onlarca yedek parça tedarikçisi üzerinden, yerli ve yabancı üreticilerin en kaliteli yedek parça stoğunu hizmetinize sunmaktadır.

Güven

Rafımıza koyduğumuz ürünler tamamen üretici firmalar üzerinden garantimiz altında satışa sunulmaktadır. Yirmi beş yıllık tecrübemize dayanarak sizin için en uygun stoğu firmamızda bulundurmaktayız.

Uygun Fiyat

Firmamızda satışını yaptığımız ürünlerin uygun fiyatlı olması için tedarikçilerimizle sürekli görüşmekteyiz. Yedek parça satış fiyatlarımızı yaptığımız anlaşmalar ile uzun süre sabit olacak şekilde garanti altına almaktayız. Sizin için yedek parça konusunda en iyilerle, en iyi fiyat için sürekli çalışmaktayız.

0
0